Szabó Magda Emlékverseny győztesei
A verseny nagyon jól sikerült, tíz kerületi általános iskolából, több, mint 100 tanuló vett részt rajta, összesen négy szekcióban versenyeztek.
3-4. osztályosok:
1. Varga Zádor 4.a osztályos;
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium; felkészítő tanár:Gödri Enikő
2. Kormos Rebeka 4.a-osztályos;
Budenz József Általános Isk. és G. felkészítő tanár: Gödri Enikő
3. Jurenka Csenge 3.r-osztályos;
Kodály Zoltán Ének.Zenei Általános Iskola és Gimnázium,
Közönségdíjas: Debreceni Kristóf 4.a osztályos,
Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium,
felkészítő tanár: Debreczeni Éva
5. osztályosok
1. Sturcz Valentina 5.r osztályos,
Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium,
felkészítő tanár:Turányi Katalin
2. Szabó Márton 5.a osztályos,
Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium,
felkészító tanár: Karlovitz György Kolosné
3. Czirják Janka 5.r osztályos
Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium,
felkészítő tanár: Turányi Katalin
Közönségdíjas:Czirják Janka
6. osztályosok
1. Gyarmati Bernadett6. r.osztályos,
Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium,
felkészítő tanár: Nagy Patrícia
2. Imre Dorottya 6. osztályos,
Újlaki Általános Iskola;
felkészítő tanár: Ignéczi Tamara
3.(megosztott) Szilágyi Benedikta 6.r. osztályos,
Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskols és Gimnázium
felkészítő tanár: Nagy Patrícia
3.(megosztott) Bertus Marcell 6.osztályos,
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár:Szentkúti Judit
Közönségdíjas: Merényi Dorottya 6. osztályos,
Szabó Magda Angol-Magyar Kéttannyelvű Általános Iskola;
felkészítő tanár: Maksa Katalin
7-8. osztályosok
1. Varga Anett 7.a osztályos, Szabó Lőrinc Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és G, felkészítő tanár: Prisztás Andra
2. Vályi Bence 7.r. osztályos, Kodály Zoltán Ének-.Zenei Általános Iskola és G; felkészítő tanár:Turányi Katalin
3. (megosztott) Csáki Csilla 7. osztályos,
Újlaki Általános Iskola,
felkészítő tanár: Ignéczi Tamara
3. (megosztott) Papp Rebeka 7.a osztályos,
Szabó Lőrinc Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
felkésztítő tanár: Prisztás Andrea
Közönségdíjas: Molnár Maja Blanka 8.osztályos,
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
fekészítő tanár: Szentkúti Judit
A verseny támogatói: